Ar norite įsigyti tyriausią, intensyvaus aromato ir šviežiausio ką tik išspausto alyvuogių aliejaus?

Užsisakykite iš anksto

Čia užpildę išankstinę užsakymo formą, galite užsisakyti jau dabar, būsimo 2023 m. rudens sezono derliaus, šviežiai spausto alyvuogių aliejaus.

Alyvuogių aliejus išpilstomas ir supakuojamas pas Frantojų iš karto po alyvuogių derliaus surinkimo ir kuris per artimiausias 24 val. išspaudžiamas šaltuoju būdu.

Kuom jis išsiskiria? Tuo, jog vartodami šį aliejų jūs visada jausite jo šviežumą. Alyvuogių derliaus nurinkimas ir aliejaus spaudimas prasideda maždaug nuo spalio 20 d. Pirmieji pristatymai bus atliekami iš karto po pirmojo spaudimo, jūs gausite Extra Virgin alyvuogių aliejų iš ekologiškai auginamų alyvuogių ūkio ir išpilstyto Frantojuje, iš karto ten pat po šaltojo spaudimo.

Kodėl užsisakyti dabar? Išankstinio užsakymo privalumai:

Jokio išankstinio apmokėjimo.
Su jumis bus susisiekta likus kelioms dienoms iki aliejaus spaudimo, kad patvirtintumėte užsakymą, kurį užpildėte užsakymo formoje.

Aliejų gausite iš karto po jo išspaudimo.

Kainos fiksavimas.
Kol kas nežinant naujojo sezono rinkos ir kitų veiksnių galinčių įtakoti, priklausomai nuo metų derliaus, galutinę kainą. Bet nepriklausomai nuo šių kintamųjų, kaina jums išliks minimali.

Iš anksto užsisakiusiems teikiame pirmenybę pristatymui. Aliejus bus išsiųstas iš karto po spaudimo Frantojuje. Ir jūs vienas pirmųjų paragausite šviežiai spausto naujojo derliaus alyvuogių aliejaus.

Užsakymų vykdymas prelimenariai prasidės nuo 2023 m. lapkričio 20 d.